AA

Колектив ЮУАЕС втілив у життя мрії дітей, які проживають в Центрі соціальної реабілітації

Напередодні Нового року колектив Южно-Українського енергокомплексу втілив у життя мрії 48 вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (КЗ ЦСПРД), передавши кожному іменні подарунки. Урочисте вручення пройшло 30 грудня в Палаці культури атомної станції. Для дітей підготовили розважальну програму за участі казкових персонажів і солодкий стіл. Захід відбувся в рамках благодійної акції «Здійсни мрію», організованої працівниками ВП ЮУАЕС.

У грудні вихованці Центру - діти віком від 3 до 16 років, які потрапили в складні життєві обставини, - написали Діду Морозу листи зі своїми побажаннями, а южно-українські атомники придбали саме ті подарунки, про які вони мріяли. Дітвора просила іграшки, ляльки, флеш-накопичувачі, колонки, навушники тощо. Одна з вихованок Соцготелю в своєму проханні новорічному чарівникові клопотала про святкову сукню.

«Акцію «Здійсни мрію» ми проводимо другий рік поспіль. І потрібно бачити очі дітей, коли вони отримують те, про що давно мріяли, - зазначає голова профспілкового комітету ВП ЮУАЕС Сергій Снітков. - Я вдячний трудовому колективу Южно-Українського енергокомплексу, який подарував дітворі радість і віру в казку».

Висловлюючи вдячність южно-українським енергетикам, директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ярослава Мельник упевнена, що немає нічого кращого за щасливі очі її підопічних. «Дуже довго ми не знали про що вони просили в листах - свої бажання діти тримали в таємниці. Проте я точно знаю, що сьогодні одне з бажань кожної дитини збулося. Без допомоги працівників Южно-Українського енергокомплексу цього б ніколи не сталося».

 

Читайте також

Южно-Український енергокомплекс вкотре приймав гостей: на екскурсії побували представники Первомайського району

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Южно-Український енергокомплекс продовжує приймати гостей. 17 січня на майданчиках Южно-Української...

Інформцентр ЮУАЕС з вертепом відвідали вихованці Соцготелю та відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

В інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Українського енергокомплексу 8 січня з вертепом у...

На Южно-Українській АЕС 9 січня відбудеться перевірка системи оповіщення

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

На проммайданчику Южно-Української АЕС 9 січня відбудеться чергова планова перевірка облад...