![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Благодійники Південноукраїнської АЕС передали захисникам на Запорізький напрямок нове тактичне обладнання вартістю у 240 тисяч гривень. Приймали його земляки атомників - представники окремого стрілецького батальйону з Южноукраїнська.
Працівник ДП НАЕК «Енергоатом, а нині - військовий з позивним «Шкіпер» приймав піксельний кейс з новим, досі небаченим обладнанням. Воно багаторазове, має високий відсоток влучання, а значить максимальний ефект у війні з підступним сусідом. Знищення позицій ворога – це збереження життя наших воїнів. Застосовуватись обладнання буде на Запорізькому напрямку – саме там наразі місце дислокації підрозділу, де воює «Шкіпер».
Цей район оборони доволі відповідальний. Рубежі його хлопці тримають гідно. Основне завдання легкозбройного підрозділу – утримати кордони щойно звільнених територій. Кістяк формування – жителі Миколаївської області, серед яких багато южноукраїнців, зокрема працівників ПАЕС. «Батальйон – це як велика сім’я, як єдиний організм. Велика кількість бійців перебуває в польових умовах, виконує бойові завдання в окопах, бліндажах, безпосередній близькості до ворога. Там не солодко. Але повірте, вам не соромно буде за своїх земляків. Багато в нас людей, які проявили героїзм, які відзначені державними нагородами, бойовими медалями та орденами», - акцентував «Шкіпер».
Однострій і самого військового прикрашений відзнаками: орденом «За мужність» III ступеня та надгрудним знаком «Ветеран Війни».
Прикро констатувати, та нерідко проблему забезпечення військових доводиться вирішувати благодійникам. Колектив Південноукраїнської АЕС це добре розуміє. Більшість працівників є активними учасниками акції «Допомога захисникам України». «Це життя наших хлопців, це наші кроки до завершення війни. Чим більше такої допомоги – скоріше буде Перемога», - підкреслив заступник голови первинної профспілкової організації ВП ПАЕС Владислав Момотов.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...