![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Колектив Каскаду ГЕС-ГАЕС (Олександрівська гідро- та Ташлицька гідроакумулююча електростанції) філії «ВП ПАЕС» до безпечної експлуатації гідротехнічних споруд в умовах проходження весняного паводка готовий. Такого висновку дійшла протипаводкова комісія підприємства за участі представника регіонального офісу Держводагенства водних ресурсів України в Миколаївській області.
Проінспектовано стан гідротехнічних споруд та гідромеханічного обладнання Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС: члени комісії обстежили греблі, водоприймачі, гідромеханічне обладнання. Виконано ревізію дренажних насосів. Перевірено засоби зв'язку, плавзасоби, аварійні запаси матеріалів, інструментів, палива. Сформовано необхідну кількість чергових ремонтних бригад. Забезпечено постійний контроль за станом основних і допоміжних гідротехнічних споруд, роботою обладнання. Для оперативного персоналу було проведено позачергові протиаварійні тренування, де відпрацьовано протипаводкові заходи.
За підсумками роботи комісії складено відповідні акти, які підтверджують готовність об’єктів до роботи в умовах паводку. «Заходи з підготовки до пропуску паводкових вод ми проводимо з року в рік. Нинішня зима, як бачимо, тепла і малосніжна, синоптики не прогнозують високої весняної повені. Та це не вплинуло на якість підготовки до можливого водопілля і ретельність роботи комісії. Колектив Каскаду усвідомлює, що працює на об'єктах підвищеної небезпеки, тому готовність обладнання до роботи в різних режимах у нас в пріоритеті», - зазначив заступник начальника цеху з експлуатації водосховищ Каскаду ГЕС-ГАЕС філії «ВП ПАЕС» Андрій Гнезділов.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...