Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Калейдоскоп спортивних новин
AA

Калейдоскоп спортивних новин

ПЛАВАННЯ

В період з 7 по 9 квітня команда юних вихованців відділення плавання СК «Олімп» УСО ВП ПАЕС у складі 47 спортсменів та 3 тренерів-викладачів прийняла участь у змаганнях відкритого Кубку Академії спорту з плавання, які відбулися у місті Одеса.

Біля 300 спортсменів віком від 7 до 64 років – представників міст Одеси, Києва, Запоріжжя, Кривого Рогу, Южноукраїнська на протязі трьох днів демонстрували свою спортивну майстерність в різних стилях плавання на 27 дистанціях в особистій першості змагань.

Ми щиро вітаємо нашу южноукраїнську команду спортсменів, яка на цих змаганнях здобула неймовірну кількість нагород!!!

Вітаємо всіх батьків наших юних спортивних обдарувань!!!

Вітаємо тренерів відділення плавання Суворкіну Ларису Михайлівну, Дозорцеву Олександру В’ячеславівну, Коломійчук Тетяну Миколаївну та бажаємо всій спортивній родині плавців подальшої злагодженої роботи заради майбутнього!

Результати виступу команди СК «Олімп» відділення плавання на змаганнях відкритого Кубку Академії спорту:

1 місце:

Агєєв Максим – 400 к/п, 200 н/с, 50 н/с

Патинський Євген – 200 в/с ,100 в/с ,50 в/с, 100 к/п, 50 бат

Зубрич Поліна – 200 н/с, 100 н/с , 50 н/с, 100 к/п      + 4 перших місця в абсолюті                     

Філімонова Ольга – 50 бат, 100 бат, 200 бат, 50 н/с, 200 к/п + 3 перших місця в абсолюті

Журавльов В’ячеслав – 100 бр, 50 брас                      + 2 перших місця в абсолюті                              

Годована Альона – 200 к/п, 50 брас, 50 в/с, 100 к/п  + 1 перше місце в абсолюті                

Лазаренко Дмитро – 200 бат

Кучерявенко Дар’я – 200 к/п, 50 брас

Маршевська Анжеліка – 400 в/с

Волошин Максим – 200 к/п, 100 к/п, 50 в/с

Маршевський Ігнат – 50 н/с, 100 н/с

Писаренко Тимофій – 200 к/п

Сова Сергій – 200 брас

Ткаченко Катерина – 100 н/с

Кірпічнікова Меланія – 50 бр, 100 к/п, 100 брас

Шепель Роман – 50 в/с, 100 в/с, 200 в/с, 400 в/с, 100 бат  + 5 перших місця в абсолюті                   

Ненько Валерія – 50 бат, 100 бат, 100 в/с, 200 в/с

Коломійчук Софія – 50 брас, 100 брас, 200 брас               + 2 перших місця в абсолюті                   

Єськов Михайло – 50 брас, 100 брас

Шепель Ілля – 200 н/с

Тимарська Марія – 200 брас

Яновіч Аліна – 100 к/п

2 місце:

Ткаченко Катерина – 50 н/с, 50 бат, 100 к/п, 200 н/с

Гринюк Артем – 400 в/с, 200 бат, 200 брас

Вицина Дмитро – 100 брас

Писаренко Тимофій – 50 бат, 100 бат

Зубрич Поліна – 50 бат

Сова Сергій – 100 бр, 50 брас

Годована Альона – 50 бат

Зруйнований Михайло – 200 брас

Андрієнко Андрій – 200 брас

Соболь Діана – 50 брас

Волошин Максим – 50 брас, 50 бат

Іванченко Данило – 200 к/п, 50 в/с

Фомічов Михайло – 100 к/п, 100 бат

Кучерявенко  Дар’я – 100 в/с

Журавльов В’ячеслав – 50 в/с

Шендерук  Яна – 100 к/п

Міряков Данило – 200 н/с

Ненько Валерія – 50 в/с

Шепель Ілля – 100 н/с

Тимарська Марія – 100 брас

Яновіч Аліна – 50 бат,100 в/с

3 місце:

Лазаренко Дмитро – 100 бат

Зруйнований  Михайло – 100 брас, 50 брас

Андрієнко  Андрій – 100 брас, 50 брас

Міряков Данило – 50 н/с

Фомічов Михайло – 200 к/п, 50 в/с, 50 бат

Циганков Олексій – 50 в/с

Шендерук Яна – 50 в/с, 200 н/с, 50 н/с

Журавльов В’ячеслав – 50 бат

Вясянович Сергій – 100 в/с  

Маршевська  Анжеліка – 50 брас

Вицина Дмитро – 200 брас

Соболь Діана – 100 брас

Іванченко  Данило – 100 н/с

Єськов Михайло – 100 к/п

Гатко Андрій – 100 н/с, 50 н/с

Яновіч Аліна – 200 в/с

 

СПОРТИВНА АЕРОБІКА

7 квітня 2023 року у місті Одеса відбувся відкритий чемпіонат Одеської області зі спортивної аеробіки серед юнаків старшого та молодшого віку, юніорів та дорослих.

Участь у змаганнях прийняли більше ніж 200 спортсменок віком від 7 до 18 років.

Команда міста Южноукраїнська на цих змаганнях була представлена 28 вихованками відділення спортивної аеробіки СК «Олімп» УСО ВП ПАЕС.

Ці змагання стали першим стартом для наших дівчат у 2023 році, і старт цей був вдалим !!! Наші южноукраїнські красуні були неперевершені! Додому команда повернулася з повним комплектом нагород!

Вітаємо наших юних грацій, батьків спортсменок, тренерів-викладачів Балабанову Тетяну Миколаївну та Івановську Катерину Олександрівну!

1 місце:

Група (діти 6-8 років):                                                        Тріо (діти 9-11 років):

Петренко Кароліна - 2015 р.н.                                     Майстренко Оксана - 2011 р.н.

Сухініна Кристина - 2015 р.н.                                     Яцишина Олександра - 2012 р.н.

Камінська Аніта  - 2015 р.н.                                        Костюкова Діана - 2012 р.н.

Ліщенко Анастасія - 2015 р.н.

Аероденс (кадети 12-14 років):                                      Група (юніори 15-17 років):

Попадюк Юлія - 2008 р.н.                                             Попадюк Юлія - 2008 р.н.

Балабанова Маріанна - 2008 р.н.                                 Балабанова Маріанна - 2008 р.н.

Чеботарьова Анна - 2007 р.н.                                      Чеботарьова Анна - 2007 р.н.

Огренчук Діана - 2010 р.н.                                          Огренчук Діана - 2010 р.н.

Огренчук Марія - 2010 р.н.                                          Огренчук Марія - 2010 р.н.

Серебрякова Вікторія  - 2009 р.н.

Колесник Ярослава  - 2009 р.н.                          Індивідуальний виступ (діти 6-8 років):

Бойко Аліна - 2010 р.н.                                               Ліщенко Анастасія - 2015 р.н.

Тріо (юніори 15-17 років):  

Балабанова Маріанна  - 2008 р.н.

Чеботарьова Анна  -  2007 р.н.

Огренчук Марія - 2010 р.н.

2 місце:

Індивідуальний виступ (кадети 12-14 років):

Огренчук Марія - 2010 р. н.

Огренчук Діана - 2010 р. н.

3 місце:

Аероденс (діти 9-11 років):                                        Група (діти 9-11 років):

Гуцалюк Поліна - 2014 р.н.                                         Гуцалюк Поліна - 2014 р.н.

Каздоба Поліна - 2013 р.н.                                           Каздоба Поліна - 2013 р.н.

Чумак Аріна - 2013 р.н.                                               Чумак Аріна - 2013 р.н.

Пискун Катерина - 2013 р.н.                                        Пискун Катерина - 2013 р.н.

Леонтій Лілія - 2013 р.н.                                              Леонтій Лілія - 2013 р.н.

Романів Адріанна - 2014 р.н.

Високос Марина - 2013 р.н.

Індивідуальний виступ (діти 6-8 років):            Індивідуальний виступ (діти 9-11 років):

Камінська Аніта - 2015 р.н.                                         Каздоба Поліна - 2013 р.н.

Індивідуальний виступ (кадети 12-14 років):       Індивідуальний виступ ( 15-17 років):

Майстренко Оксана - 2011 р.н.                                   Балабанова Маріанна - 2008 р.н.

 

Читайте також

Його величність футбол!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Шалені емоції та щирість почуттів, непередбачуваність та неймовірна розв’язка, командний дух т...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

18 березня змагальний сезон 2023 року успішно розпочали вихованці секції спортивного орієнтування СК...

Калейдоскоп спортивних новин

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

ФУТЗАЛ 12 березня в спорткомплексі «Олімп» відбулися чергові матчі чемпіонату Миколаї...