![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
У 2018 році в місті Южноукраїнську планується реалізувати інвестиційний проект «Нове будівництво швидкомонтованої споруди спортивної зали гімназії №1 по бульвару Курчатова, 6 в м. Южноукраїнську Миколаївської області».
01 червня 2018 року було оголошено (повторно) відкриті торги по предмету закупівлі: «Нове будівництво швидкомонтованої споруди спортивної зали гімназії №1 по бульвару Курчатова, 6 в м. Южноукраїнську Миколаївської області». Торги відбулися 18 червня 2018 року о 15-30 годині. У торгах приймали участь 4 учасники.
За результатами розгляду тендерних пропозицій учасників була визнана найбільш економічно вигідна пропозиція учасника ТОВ «Альянс» з ціновою пропозицією 8`184`296,66 грн., яка відповідає кваліфікаційним критеріям, визначеним у ст.16 Закону України ”Про публічні закупівлі”, та вимогам тендерної документації.
09 липня 2018 року з переможцем торгів ТОВ «Альянс» укладено договір №172-07/18.
Фінансування об‘єкту: «Нове будівництво швидкомонтованої споруди спортивної зали гімназії №1 по бульвару Курчатова, 6 в м. Южноукраїнську Миколаївської області» планується здійснити шляхом співфінансування, за кошти державного фонду регіонального розвитку у сумі 6 700 857,0 грн. (Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року № 372-р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку») та кошти місцевого бюджету у розмірі 1 879 398,80 грн. (рішення сесії Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 № 968).
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...