![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/21/news/box3/f974435eb928bd1302f6bf38889b2083.png)
Пам’ятаємо!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Res --> 1
«Грані творчості життя Юрія Тарби». Відкриття виставки з такою назвою було присвячено двом сумним датам – загибелі автора фотографій, воїна нашої громади Юрія Тарби та другій річниці початку повномасштабного вторгнення. Близько трьохсот світлин умовно були поділені на дев’ятьтематичнихблоків, а їхній провіднийжанр–макрофотографуваннятваринтарослин. Виставка охопила майже двадцять років творчості Юрія.
На відкритті були присутні побратими воїна, його батьки, сім’я, друзі та знайомі, музичні колективи, завдяки яким захід перетворився на мистецьку акцію.
Секретар міської ради Денис Кравченко, який чотири роки разом із Юрієм брав участь в АТО, та двічі був на ротації в зоні бойових дій, розповів про свого побратима:
«Ми служили з ним разом у 406-ій окремій артилерійській бригаді. Він виконував бойові завдання вчасно, якісно, мав авторитет серед хлопців, незважаючи на звання – старший матрос. Юра був дуже доброю людино, завжди приходив на допомогу, не цурався будь-якої роботи. Та де б він не був, ніколи не розлучався з фотокамерою, навіть коли йшов на бойове завдання: на одному плечі висів автомат, на іншому – фотоапарат. Він полював з об’єктивом на тварин, на птахів, на нас, потім ділився з нами своїми дивовижними світлини На жаль, війна забрала молодого, креативного, талановитого хлопця. Я вдячний всім, хто долучився до організації цієї виставки, бо людина живе доти, поки його пам’ятають».
Познайомитися з гранями творчості Юрія Тарби можна до 23 березня у галереї «Гард» Палацу культури «Енергетик».
Фото: Павло Деменський
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата мотостр...
Поліцейські сирени, що пролунали зранку, розтривожили місто – то правоохоронці прощалися зі св...
Жорстока війна не перестає нагадувати про себе. Зі скорботою в серці повідомляємо, що 04 липня 20...
Сьогодні минають роковини смерті воїна та волонтера нашої громади, стрільця-санітара 1-го відділення...
Сьогодні на міському кладовищі южноукраїнці попрощалися з воїном, старшим солдатом, гранатометником...
З біллю та сумом повідомляємо про передчасну смерть гранатометника, старшого солдата Шалигіна...
22 червня – день, коли наш народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, житт...
Громада знову у жалобі: на площі Палацу Культури «Енергетик» южноукраїнці попрощалися з...