AA

Графік роботи консультативної поліклініки з 04.02.2019 по 08.02.2019

 

Графік  

роботи консультативної поліклініки  

з 04.02.2019  по 08.02.2019 

 

 

Кабінет,

телефон

Спеціаліст

Час роботи

 понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

 

запис на прийом

І поверх

 

5-51-12

 

Реєстратура

7-00 – 19-00

запис на прийом до спеціалістів поліклініки по телефону та при особистому зверненні у порядку черги

№ 105 4-63-72

Кабінет долікарняного прийому

07-30 – 15-30 -  щоденно

медичний огляд, оформлення довідок –  у порядку черги, при невідкладних станах позачергово

  № 117

4-63-74

Кабінет функціональних досліджень

07-30-15-30

07-30-19-00

07-30-19-00

07-30-19-00

07-30-19-00

антропометрічні вимірювання вага, зріст, гострота зору слуху, внутрішньоочний тиск, частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, ЕКГ – у порядку черги

№ 145

 4-63-79

Кабінет УЗД

 

Ткач Л.О.

 

з 08-00 – 15-00  – щоденно

 

№ 106 4-62-46

Травматолог Савранський О.М.

10-00-14-00

10-00 – 14-00

12-00 – 16-00

12-00-16-00

10-00-14-00

За записом по телефону та у порядку черги при зверненні

ІІ поверх

№ 211

4-63-93

Нарколог

08-00 – 10-00 -  щоденно

У порядку черги при зверненні

№ 203

4-62-52

Психоневролог

дитячий

Паначова Г.І.

13-00 – 19-00

8-00 – 14-00

13-00–19-00

13-00–19-00

08-00–14-00

за самозаписом та у порядку черги при зверненні

№ 206

4 -62-48

Терапевт консультант

Зурза О.Ю.

з 08-00 – 12-00 – щоденно

У порядку черги при зверненні

№ 207 4-64-00

Терапевт

консультант Федорович Л.Є.

б/з

б/з

б/з

б/з

б/з

№ 208

4-63-73

Ортоптичний кабінет

Берест Л.Г.

09-00 – 17-00 -  щоденно

№ 209

4-62-57

«Довіра»

08-00-15-30

08-00 – 15-30

08-00–15-30

11-30–19-00

08-00–15-30

за записом по телефону та у порядку черги при зверненні

№ 212 4-62-40

Уролог

Седлов А.С.

14-00 – 16-00

8-00 – 13-00

13-00 – 18-00

08-00 – 13-00

08-00 – 13-00

за записом по телефону та у порядку черги при зверненні

№ 214

4-62-41

Дерматолог

Єгорова М.О.

14-00-19-00

Військкомат

08-00-14-00

08-00-14-00

військ-комат

за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

№218 – 219

4-62-43

Офтальмолог дитячий

Квітка О.В.

13-00 – 19-00

08-00 – 14-00

13-00-19-00

08-00-14-00

08-00-14-00

За самозаписом та у порядку черги при зверненні

Цехове терапевтичне відділення

№ 202

4-62-65

Зав. відділенням

Феофентова Т.В.

08-00 – 16-12

08-00 – 16-12

08-00–16-12

08-00–16-12

08-00–16-12

У порядку черги при зверненні

№ 201 4-62-53

Терапевт

Кутова Ю.В.

08-00-13-00

14-00-19-00

08-00-13-00

14-00-19-00

08-00-13-00

За записом  в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

№ 221 4-62-54

Терапевт

Бойко С.А.

14-00-19-00

08-00-13-00

14-00-19-00

08-00-13-00

14-00-19-00

За записом  в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

№ 222

4-64-53

Терапевт

Корчак М.А.

14-00-19-00

08-00-13-00

14-00-19-00

08-00-13-00

14-00-19-00

за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

 

№ 223

4-62-51

Терапевт

Карасьова В.В.

м/о АЕС

за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

Терапевт

Горюшина І.Л.

л/н

л/н

л/н

л/н

л/н

За записом  в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

ІІІ поверх

№ 302

4-62-74

Психіатр Ніколаєнко В.Г.

л/н

л/н

л/н

л/н

л/н

№ 303 4-62-67

Кардіолог Коваленко О.П.

08-00 – 14-00

13-00 – 19-00

08-00 –14-00

13-00 –19-00

08-00 –14-00

За записом в кабінеті та у порядку черги при зверненні

№ 306

4-62-71

Невропатолог Юрцевич Л.В.

Відпустка

Відпустка

Відпустка

Відпустка

Відпустка

№ 307

4-62-72

Голова ЛКК

Зурза О.Ю.

08-00-16-00 – щоденно

№ 308 4-62-73

Ендокринолог Кійко О.М.

13-00 – 19-00

08-00- 14-00

08-00-14-00

13-00-19-00

08-00-14-00

за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

№ 206 4-62-48

Ендокринолог дитячий Литвиненко Г.А.

з 12-30 – 15-30 – щоденно

У порядку черги при зверненні

№ 309

4-62-66

 

№ 309

4-62-66

Лікар терапевт

медичних оглядів 

Федорович Л.Є.

09-00 – 12-00 -  щоденно

Алерголог  Федорович Л.Є.

Відпустка

№ 311 4-64-15

 

Ортопед-травма-толог дитячий

Котович О.Г.

12-00 – 15-00

15-00- 18-00

12-00-15-00

15-00-18-00

12-00-15-00

У порядку черги при зверненні

№ 315

4-63-86

Хірург дорослий і дитячий

 Дубенко В.В.

12-30-15-30

09-00-12-00

12-30-15-30

09-00-12-00

12-30-15-30

У порядку черги при зверненні

№ 314 4-62-45

Хірург-проктолог Слободянюк В.М.

10-00 – 14-00

12-00 -16-00

10-00- 14-00

12-00 16-00

10-00-14-00

У порядку черги при зверненні

315

4-63-86

Хірург

Міненкова І.О.

08-30-11-30

08-00 – 09-00

08-00-11-00

13-00-16-00

08-00-09-00

У порядку черги при зверненні

№321

2-44-24

Завідувач поліклініки

Ільїнський О.Ю.

 

08-00 – 16-00

 

08-00 – 16-00

 

08-00 –16-00

 

08-00 –16-00

 

08-00 –16-00

№ 322

 4-62-63

Отоларинголог Наконечний С.О.

08-00-14-00

14-00-16-00

08-00-14-00

14-00-19-00

11-00 – 13-00

за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

№ 324 4-62-64

Невропатолог Зайцева Ю.О.

стаціонар

№ 324

4-62-64

Невропатолог Бойченко Т.Ф.

08-00-10-00

Військкомат

08-00-10-00

14-00-19-00

військкомат

за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

№ 325

4-62-61

Психиатр

 Коцюр О.Я.

09-30-15-00

11-30-15-00

09-30-15-00

09-30-15-00

11-30-15-00

У порядку черги при зверненні

 

 

№ 326 4-62-77

Офтальмолог Літвінова І.В.

л/н

л/н

л/н

л/н

л/н

Офтальмолог Євдокімова О.М.

08-00-14-00

Військкомат

08-00-14-00

14-00-19-00

Військкомат

за записом в реєстратурі та у порядку черги при зверненні

4-63-84

Фтизіатр дорослий

Ткаченко В.В.

л/н

л/н

л/н

л/н

л/н

4-64-58

Фтизіатр дитячий Ткаченко В.В.

дит. (каб. 217)

л/н

л/н

л/н

л/н

л/н

№ 215

Інфекціоніст дитячий  Качуровська Ж.Д.

09-00-12-00

09-00-12-00

09-00-12-00

09-00-12-00

09-00-12-00

Читайте також