![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/80f4542888ed116608bf893b092510f6.jpeg)
Афіша заходу в дитячій бібліотеці
Res --> 1
27 січня у всьому світі відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.
В ті часи понад півтора мільйона українських євреїв було знищено нацистами. Було втрачено сотні єврейських громад, які упродовж століть збагачували національне життя України.
Пам'ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були байдужими спостерігачами проявів ворожнечі. Тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам'яті і відстоювати гідність людини. Темою цього дня є вічна пам'ять і зобов'язання докласти зусиль до недопущення геноциду і злочинів проти людяності.
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...