Афіша заходу в дитячій бібліотеці
Res --> 1
КЗ «Міська бібліотека для дітей» розпочала серію ознайомчих екскурсій для наймолодших користувачів. Розпочали учні 2-Г класу ЮЗШ №3. Екскурсії проходили згідно карантинних вимог для невеликих груп. Юні читачі познайомилися з бібліотекою, правилами її користування та фондом. У читацькій залі мали змогу погортати дитячі журнали та енциклопедії.
Ми щиро дякуємо адміністрації ЮЗШ №3 та педагогічним працівникам за активність, за співпрацю, за розуміння. Ласкаво запрошуємо учнів та педагогів інших закладів загальної середньої освіти нашої громади до співпраці та відвідання нашої бібліотеки.
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...