![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
За результатами конкурсу наукових доповідей серед молодих атомників України роботи трьох представників ЮУАЕС увійшли до числа призерів. Южно-Українську атомну станцію на галузевому конкурсі наукових проектів у виробничому, соціальному та профспілковому напрямках представляли інженер-програміст цеху теплової автоматики і вимірювань Юлія Безбабна, провідний інженер з управління реактором Олег Іщенко та інженер виробничо-технічної служби Андрій Плучик відповідно.
Конкурси наукових доповідей молодих працівників НАЕК «Енергоатом» (вік до 35 років) - щорічний захід. Цього року він об'єднав конструктивно мислячу молодь усіх діючих українських атомних станцій, відокремлених підрозділів «Атомремонтсервіс» і «Науково-технічний центр», а також дирекції компанії. Обмінюючись своїми розробками в царині безпечної експлуатації АЕС, вони запропонували на суд журі практичні рішення з різних напрямків використання ядерних технологій і розвитку галузі в цілому.
Про значення, яке в Енергоатомі приділяється розробкам молодих атомників, свідчить той факт, що комісію з виробничого напрямку нинішнього року очолював заступник генерального інспектора - директор з нагляду за безпекою НАЕК Володимир Новіков, а з соціального та профспілкового напрямків - директор Дирекції з кадрів і соціальних питань компанії Григорій Муляр.
Авторка роботи «Контроль температурних показників з використанням алгоритмічних графічних програмних засобів» южно-українка Юлія Безбабна підкреслює, що тема її доповіді народилася під час виконання робіт з реконструкції другого енергоблока. «Тоді нашим фахівцям довелося шукати шляхи оптимізації подачі візуальної інформації в процесі температурного контролю. Саме ці напрацювання лягли в основу моєї доповіді», - зазначила Ю.Безбабна. Її роботі присуджено третє місце у виробничому напрямку конкурсу.
В соціальній і профспілковій секціях у представників ЮУАЕС Олега Іщенка (доповідь «Про таланти та формування кадрового резерву») і Андрія Плучика (доповідь «Проект створення політичної партії на платформі ФПУ (Федерація профспілок України)» - другі призові місця.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...