Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До Всесвітнього дня здоров'я
AA

До Всесвітнього дня здоров'я

7 квітня щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ).

Головною ідеєю встановленої дати - привернення уваги до проблем здоров'я та популяризації здорового способу життя. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

З метою популяризації здорового способу життя, а також формування уявлення про здоров’я спеціалістами міського центру соціальних служб упродовж місяця було проведено ряд  індивідуальних та   групових профілактичних заходів, консультацій відео лекцій з різними категоріями сімей та осіб.

 Пам’ятаймо! Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя.  Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно.

 

 

Читайте також

До відома жителів громади!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

В Южноукраїнському міському центрі соціальних служб працює практичний психолог І категорії – О...

Що таке ментальне здоров’я?

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Для кого і для чого «Ти як? Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стр...

Вулична акція «СТОП Наркотик!»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

9 серпня з нагоди  Дня молоді в Україні, Южноукраїнський міський центр соціальних служб спільно...

Асистент дитини (учня)

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Миколаївський обласний центр соціальних служб відповідно до наказу Міністерства освіти і науки Украї...