![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Повномасштабна війна росії проти України спричинила різке збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб. В нашій громаді зареєстровано 4051 ВПО - це практично 10% від загальної кількості населення громади.
Ці люди залишаються на тимчасове, тривале або постійне проживання у нашій територіальній громаді, тому одним із головних завдань соціальних служб міста є створення відповідних умов для захисту їх прав та забезпечення можливостей доступу до послуг.
Для нашої громади інтеграція ВПО є важливою ще і тому, що Люди – це ключовий ресурс місцевого розвитку, можливість омолодити місто, поповнити кадровий дефіцит.
За результатами конкурсного відбору відібрали заявку нашої громади на участь у Програмі підтримки «U-LEAD з Європою» - “Розробка Програм інтеграції ВПО в громади”, яка буде тривати з червня до листопада 2023 року.
Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марію Дроздову, начальника управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіру Гехад, начальника відділу з питань соціального захисту населення управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лілію Зінченко зараховано до числа її учасників.
Сподіваємося, що завдяки цій програмі інтеграція ВПО зміцнить нашу соціальну згуртованість та забезпечить сталий розвиток громади.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...