AA

До відома южноукраїнців

Про безпрецедентне рішення

У зв'язку з рішенням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області М.О. Сапожнікової 29.03.2019 року тимчасово не працює в Южноукраїнську міське відділення Фонду соціального страхування України. Ні міську раду, ні її виконавчий комітет ніхто і не думав повідомити про таке рішення.

Сесія міської ради буквально на другий день закриття вказаного Відділення створила робочу групу і звернулась за роз’ясненням до начальника вказаного Управління в Миколаєві та їхнього керівництва в Києві, бо на дверях вказаного відділення було таке оголошення -

         Ми отримали низку звернень мешканців міста на таке незрозуміле рішення та лист від імені трудового колективу ВП ЮУ АЕС, де і у них виникли проблеми з таким рішенням начальника Миколаївського управління Сапожнікової М.О.

Робоча група депутатів міської ради намагалась хоч щось з’ясувати та марно. Аж 08.04.2019 року у міську раду з Миколаєва надійшла інформація -

Інформація в листі Управління суперечлива і недостовірна, оскільки робоча група з’ясовувала саме це питання самостійно. Нам, місту не зрозумілі дії обласного керівництва Фонду соціального страхування, як і те, хто і як буде відповідати за суспільно – соціальні наслідки таких дій?

Оскільки таке пояснення не влаштовує мешканців міста та трудового колективу ВП ЮУ АЕС, ми звернулись у Верховну Раду України в Комітет з питань соціальної політики та зайнятості та пенсійного забезпечення аби нам пояснили, що це за така оптимізація на благо людей з обмеженими можливостями та просто мешканців міста.

 

Керівник робочої групи - заступник міського голови                    О.М. Кольчак

 

Читайте також

Надійшла електронна петиція

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Валевської Марини...

До уваги мешканців міста

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянина Сичова Дениса Іго...