AA

До відома громадян!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради інформує, що проводитись громадські роботи для учнівської молоді у 2018 році не будуть. 

Міською комплексною Програмою «Молоде покоління Южноукраїнська» на 2016 – 2020 роки (далі - Програма) передбачено проведення оплачуваних громадських робіт для учнівської молоді у період літніх канікул (п.1.1 Програми).

Залучення молоді до виконання громадських робіт регулюється п.5 ч.1 ст.24, ст.51 та розділом XІІІ КЗпП України, якими передбачені: форма укладання трудового договору (письмова), скорочена тривалість робочого часу (24 години на тиждень) та гарантії для працівників молодших вісімнадцяти років.

Оплата праці при проведенні громадських робіт проводиться за фактично відпрацьований час. Термін проведення оплачуваних громадських робіт в 2018 році становить 10 робочих днів, що складає 20 годин на тиждень. Проте, нарахування на оплату праці єдиного соціального внеску необхідно здійснити з мінімальної заробітної плати 3723,00 грн. (відповідно абз.2 ч.5 ст.8 до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" №2464-VI із змінами та доповненнями), що становить 819,06 грн. при максимальному нарахуванні оплати праці 896,40 грн.

Проведення оплачуваних громадських робіт в попередніх роках показує, що в середньому фактично неповнолітні не відпрацьовують повної тривалості робочого часу (62 % від норми робочого часу - в 2016 році, та 65 % від норми робочого часу - в 2017 році). Отже, нарахування єдиного соціального внесу на оплату заробітної праці значно перевищують нарахування підліткам.

 

Читайте також