![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/fd76221f688c068a1ebcca77f856937f.png)
Торгівля людьми
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
Res --> 1
Відповідно до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 15.03.2023 № 84 «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Южноукраїнської міської територіальної громади» визначено коло підприємств, установ та організацій, які залучатимуть працездатних безробітних осіб до суспільно корисних робіт.
Суспільно корисні роботи — це тимчасова трудова діяльність працездатних осіб в умовах воєнного стану, яка провадиться для виконання робіт, що мають оборонний характер, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану, та їх наслідків. Такі роботи і послуги не потребують, як правило, спеціальної професійної підготовки.
На осіб, які залучаються до виконання суспільно корисних робіт, поширюються вимоги законодавства про працю, про охорону праці та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Тож рекомендуємо скористатися цим, попередньо зареєструвавшись як безробітна особа у Южноукраїнському відділі Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості .
За більш детальною інформацією просимо звертатись до:
управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за адресою: м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 4, каб. 15, 16 або за тел: (05136) 5-55-27, 5-55-17;
Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості за адресою: м. Южноукраїнськ, вулиця Європейська, 54, або за тел: (05136) 5-81-76, 5-93-23, 5-72-56.
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
Статтями 182-1 і 186-1 Кодексу законів про працю України передбачено, що одинокий батько, яки...
25.07.2024 відбувся онлайн вебінар на тему: «Ментальне здоров’я. Час турбуватися про себ...
Це важливий цифровий продукт для ветеранів та ветеранок, який щоденно оновлюється. Зараз на е-Кар...
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...