![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.04.2023 № 440 «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану» з квітня 2023 року відновлено обов’язковість проведення повірки приладів обліку води.
Відповідно до статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці, а споживачі зобов’язані своєчасно подавати лічильники на періодичну повірку.
Відтак, засоби обліку води, які не пройшли періодичної повірки не можуть вважатися як такі, що відповідають встановленим вимогам, та не допускаються до експлуатації.
У травні 2024 року споживачам, які мали повірити лічильники до 2015 року було виставлено рахунки за послуги гарячого та холодного водопостачання, виходячи з норм споживання води, затверджених органами місцевого самоврядування, про що споживачі були повідомлені шляхом розміщення інформації на дошках оголошень біля під’їздів протягом березня та квітня 2024 року, також повідомлення кожному споживачу надходили в поштові скриньки разом з квитанціями на оплату за послуги.
Споживачам, які в термін до 01.09.2024 повірять прилади обліку води або замінять на нові, а також тим які будуть записані в КП ТВКГ на повірку лічильників води, буде здійснено перерахунок нарахованої плати у травні 2024 року, виходячи з фактичного споживання послуг.
Звертаємо увагу на те що, у разі заміни на новий прилад обліку води, у паспорті приладу обліку, має бути зазначений рік повірки - 2024 рік, при придбанні звертайте на це увагу!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...