AA

До уваги підприємств, установ, організацій міста Южноукраїнська!

Відділ з питань праці департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради в черговий раз нагадує усім зацікавленим сторонам соціального діалогу у сфері укладення колективних договорів на локальному рівні, а саме керівникам підприємств, установ, організацій (далі - підприємства), представникам первинних професійних спілок підприємств, а у разі їх відсутності уповноваженим представникам трудових колективів підприємств, іншим роботодавцям міста про те, що в порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів відбулися зміни.

Урядом було прийнято постанову від 21.08.2019 року № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115», внаслідок чого зазнав змін затверджений нею Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі - Порядок).

Просимо прийняти до відома особливості оновленого Порядку під час розробки та укладення колективного договору, змін/або доповнень до нього, а також надаємо зразок рекомендаційного листа підприємства, установи, організації «Про повідомну реєстрацію колективного договору», який надається до реєструючого органу разом із колективним договором, змінами чи/або доповненнями до нього на здійснення його/їх повідомної реєстрації.

Повідомну реєстрацію колективних договорів, змін чи/або доповнень до них здійснює відділ з питань праці департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради (далі – Департамент). Подати на повідомну реєстрацію колективний договір, зміни чи/або доповнення до нього можна на електронну адресу відділу з питань праці: utsznjugukrtrud@gmail.com або особисто до приміщення департаменту за адресою: б-р. Цвіточний, 4, кабінет 25.

У разі виникнення питань з приводу використання оновленого Порядку повідомної реєстрації колективних договорів звертатися за телефоном: 5-55-27.

Звертаємо увагу, що департамент не робить жодних написів на примірнику угоди, договору, змін і доповнень до них.

З повною чинною версією постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Верховної Ради України: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/768-2019 та використовувати її у подальшій роботі при укладенні

Рекомендований зразок супровідного листа до колективного договору, змін чи доповнень до нього, що надходять до реєструючого органу на повідомну реєстрацію

 

Читайте також

Проходження реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради повідомляє, що...

Порівняльна таблиця до проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання виплати державної соціальної допомоги"

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

    Порівняльна таблиця до проєкту постанови Кабінету Міністрів України "...

Шановні Почесні донори міста!

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Для забезпечення виплати одноразової матеріальної допомоги Почесним донорам, які ще не отримали випл...

Про стан виплати  адресної допомоги особам, які переміщені з тимчасово окупованих територій України

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

  Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради ...

Про стан виплати допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  інформує...