Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги бджолярів!
AA

До уваги бджолярів!

Враховуючи численні звернення бджолярів Миколаївської області щодо виплати спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї не в повному обсязі департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації надає роз’яснення.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №107 визначено порядок використання коштів, що спрямовуються на виплату бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї. Розподіл бюджетних коштів між областями Мінагрополітики здійснює пропорційно нарахованим сумам дотації за бджолосім’ї в межах обсягу відкритих бюджетних асигнування.

В поточному році на фінансування цього напрямку в державному бюджеті передбачено асигнування на суму 240,0 млн. грн.

Враховуючи, що минулого року дотація за бджолосім’ї набула широкої популярності серед пасічників, загальна потреба в коштах державного бюджету – 439,1 млн. грн., у тому числі по Миколаївській області – 24,7 млн.грн. за наявні 123,36 тис. бджолосімей.

Відповідно до вимог постанови, Мінагрополітики, наказом від 05.11.2021 №336 Про затвердження розподілу бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї, затверджено розподіл коштів між областями у межах 54,6%  до потреби, нашій області- 13,5 млн.грн. (тобто 109,3 грн. за одну бджолосім’ю).

Читайте також