![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Комплексною програмою соціального захисту населення «Турбота» передбачено надання матеріальної допомоги у зв’язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги.
Розмір матеріальної допомоги розраховується відповідно до кількості зареєстрованих та проживаючих у житловому приміщенні осіб.
Матеріальна допомога призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані та проживають у житловому приміщенні (будинку), якщо середньомісячний сукупний дохід на одну особу за шість календарних місяців, що передують місяцю звернення за матеріальною допомогою, не перевищує середнього показника 2,0 прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України» відповідного року (5178 грн. – у 2023 році).
Матеріальна допомога надається на шість місяців, починаючи з місяця, в якому було надано заяву з усіма необхідними документами. Після закінчення терміну отримання допомоги, громадяни повинні підтвердити право на призначення допомоги на наступний період.
Для призначення матеріальної допомоги необхідні наступні документи:
- копія паспорта;
- копія ідентифікаційного коду;
- заява встановленого зразка;
- довідка про доходи кожного члена сім’ї, які зареєстровані та проживають за цією адресою, з Южноукраїнської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області та Южноукраїнського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області;
- довідка про наявність чи відсутність пільг на комунальні послуги чи житлової субсидії у заявників та членів їх сімей, які звернулись за матеріальною допомогою;
- номер особового рахунку банківської установи для зарахування коштів матеріальної допомоги;
- акт про не проживання у житловому приміщенні (у разі необхідності);
- інші документи (у разі необхідності).
Матеріальна допомога не надається:
- якщо у житловому приміщенні зареєстровані та проживають громадяни працездатного віку, що не працюють, не навчаються і не зареєстровані у центрі зайнятості, (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку, за дітьми, що потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікувально-консультаційної комісії, громадян, які доглядають за особою з інвалідністю І групи та дитиною з інвалідністю);
- отримувачам державної житлової субсидії та будь-яких інших пільг на оплату комунальних послуг;
- якщо є заборгованість по сплаті послуг КП «ТВКГ.
Додаткова інформація за телефонами 5-55-37, 0689451900.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...