AA

До роботи в осінньо-зимовий період готові

 

5-7 листопада 2019 року за дорученням міського голови комісією на чолі із начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради Колесниковим І.К. здійснена раптова перевірка готовності техніки комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

На відміну від минулого року техніка комунальних підприємств "Житлово-експлуатаційне об'єднання", "Служби комунального господарства" та "Теплопостачання та водо-каналізаційного господарства" перевірялась на базі підприємств та безпосередньо на об'єктах міста.

Перевіркою було встановлено ряд незначних недоліків, які суттєво не вплинуть на готовність підприємств до зими. Більшість з них вже ліквідовані.

Підсумки перевірки підведено на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради 8.11.2019 року.

 Техніка КП ТВКГ

 

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОГОДНІ УМОВИ ТА СТАН ПРОЇЗДУ НА А/Д ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ В УКРАЇНІ СТАНОМ НА 06-00 год. 03.12.2019р.

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

02.12.2019 року  з  заходу на територію України перемістився циклон, який рухаючись в півн...

8 листопада відбулося планове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

08.11.2019 у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося планове засід...