AA

До Дня Гідності та Свободи

21 листопада у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбувся захід, присвячений відкриттю експозиції «Тернистий шлях до свободи» до Дня Гідності та Свободи, що відзначається у цей день, на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Знаковим для нас є саме 21 листопада – день, коли усі небайдужі до долі України люди вийшли на Майдан Незалежності на знак протесту проти призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС. Від тих подій минуло чотири  роки. Вони назавжди змінили свідомість кожного українця і стали початком створення відмінно нової, демократичної держави. Спонтанний народний протест розвинувся в добре організовану національну революцію. Вона справедливо стала Революцією Гідності і Свободи.

На заході були присутні Южноукраїнський міський голова Віктор Пароконний, представники громадських організацій, учасники АТО, Настоятель Храму усіх Святих українського народу Української греко-католицької церкви отець Ігор та місіонери зі Львова, представники управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, волонтери благодійного фонду «Мирне Небо», представники ЗМІ, учні загальноосвітніх шкіл міста  та усі охочі.

Зі словом до присутніх звернулися: міський голова Віктор Пароконний, голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Організації ветеранів України В’ячеслав Громенко, учасник Революції Гідності Тетяна Сорокодум, Настоятель Храму усіх Святих українського народу Української греко-католицької церкви отець Ігор Ворона, місіонер зі Львова отець Петро Ковальчук.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за наше гідне майбутнє.

Присутні мали змогу  переглянути експозицію та фотовиставку світлин від жителів міста, учасників Революції Гідності 2013-2014 років. Серед них: Отець Ігор Ворона, Борис Радченко, Андрій Стулін, Неллі Йоханнес та Юрій Кошель.

Наприкінці заходу відбулось покладання квітів до експозиції, яка присвячена пам’яті героїв Небесної Сотні та до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО.

 

За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою: 
м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а 
тел. для довідок: (05136) 2-12-71

 

Читайте також

До Дня енергетика

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Напередодні Дня енергетика в Южноукраїнському міському історичному музеї стартував тиждень відеоподо...

19 грудня в День святого Миколая відбулось відкриття новорічної ялинки міста Южноукраїнська.

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Привітали зі святом жителів міста заступник міського голови з питань діяльності виконавчих  орг...