![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/21/news/box3/f974435eb928bd1302f6bf38889b2083.png)
Пам’ятаємо!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Res --> 1
Сьогодні Южноукраїнська громада відзначила День пам’яті та примирення, яким увічнюється перемога над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. На жаль, сподівання українців, що втілилися в лозунг цього дня «Ніколи знову», не виправдалися: другий рік поспіль дата відзначається в умовах війни, а сьогодні – ще й під час повітряної тривоги.
З промовами до присутніх звернулися секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко та почесний ветеран України, голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та збройних сил організації ветеранів України В’ячеслав Громенко. Олександр Акуленко зазначив: «Сьогодні ми розуміємо, що найдорожчим є мир, а найбажанішою – перемога. Шкода, що небагато ветеранів дожили до сьогоднішнього дня, пам’ятаємо про них. Також ми низько вклоняємося тим, хто нині відстоює і боронить цілісність та незалежність нашої держави. В єдності наша сила, і тільки об’єднавшись, ми можемо дати гідну відсіч. Міцного здоров’я, козацького духу та найскорішої перемоги!» В’ячеслав Громенко із жалем промовив: «Нас, дітей війни, ще кілька років тому називали останніми свідками війни, але сьогодні це вже не так. Хочеться, щоб в нашій країни знову настав мир, щоб наші діти та онуки, які зараз сидять у холодних та вологих окопах, знищили ворога».
Музичний супровід заходу здійснювали солістки та духовий оркестр «GARD BAND» Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх тих, хто загинув у роки другої світової та у російсько-українській війні, починаючи з 2014 року. Потім відбулося покладання квітів до стели Меморіального комплексу Захисникам Вітчизни та до пам’ятного знаку «Незламні духом».
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата мотостр...
Поліцейські сирени, що пролунали зранку, розтривожили місто – то правоохоронці прощалися зі св...
Жорстока війна не перестає нагадувати про себе. Зі скорботою в серці повідомляємо, що 04 липня 20...
Сьогодні минають роковини смерті воїна та волонтера нашої громади, стрільця-санітара 1-го відділення...
Сьогодні на міському кладовищі южноукраїнці попрощалися з воїном, старшим солдатом, гранатометником...
З біллю та сумом повідомляємо про передчасну смерть гранатометника, старшого солдата Шалигіна...
22 червня – день, коли наш народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, житт...
Громада знову у жалобі: на площі Палацу Культури «Енергетик» южноукраїнці попрощалися з...