Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
У черговий раз до нас завітали представники благодійного фонду «Буджак-Реліф», які за короткий час стали справжніми друзями нашої громади, адже неодноразово проявляли свою підтримку, надаючи ряд необхідної гуманітарної допомоги: паливні брикети, буржуйки, продукти харчування.
Цього разу передали тактичні рюкзаки наповнені медичними засобами для надання першої медичної допомоги. Ці рюкзаки розподіллено між міською багатопрофільною лікарнею, міським центром первинної медико-санітарної допомоги, відділенням поліції №3 Вознесеньского районного управління поліції ГУНП, 1 державним пожежно-рятувальним загоном ГУДСНС, комунальними підприємствами, соціальними установами міста, старостинськими округами МТГ.
Представники даних організацій отримали допомогу особисто з рук голови БО «Благодійний фонд «Буджак Реліф» Артема Булгару, кожен висловив подяку за необхідний інвентар.
Також передали 400 комплектів продуктових наборів, який розділили між Іванівським та Костянтинівським старостинськими округами. До кожного набору входили крупи, олія, мука, печиво, чай, тушонка, паштет, тощо.
Секретар міської ради Олександр Акуленко щиро подякував за постійну увагу з боку фонду та міжнародних партнерів IBC, UMCOR та Action Medeor, зазначивши, що їх допомога край важлива для населення, для внутрішньо-переміщених осіб, які тимчасово проживають в нашій громаді.
Артем Булгару поділився, що фонд готує ряд інших проектів, тож на цій зустрічі співпраця не завершується.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...