![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/5b45b33240412a8e4825597e2352c706.png)
16 липня - День бухгалтера
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
Res --> 1
Цьогоріч Україна вперше відзначає День Європи разом з країнами ЄС – 9 травня
Саме в цей день 1950 року, тодішній міністр закордонних справ Франції, Роберт Шуман, один із батьків-засновників Об'єднаної Європи, проголосив свою відому декларацію. Вона розпочинається словами: «Мир у світі неможливо забезпечити без прогресивних зусиль, сумірних рівню небезпеки, яка перед ним постає».
Вважається, що Декларація Шумана офіційно започаткувала процес європейської інтеграції. Саме тому в ЄС 9 травня відзначається День Європи.
Ідея Об'єднаної Європи народилася із прагнення до інтеграції, аби не допустити повторення помилок минулого й кровопролитних воєн. Для захисту цінностей свободи, демократії, рівності, поваги та захисту прав людини – основ розвитку Європейського Союзу.
Україна як ніхто знає, ціну єдності демократичних країн, чия підтримка дозволила нам зупинити російського агресора. Тому попри війну, ми дедалі глибше інтегруємось в європейський простір у політичній, правовій та культурній сферах. Адаптуємо своє законодавство до європейського та разом формуємо підґрунтя для поступової інтеграції України до Єдиного європейського ринку.
Вже другий рік поспіль Україна відстоює на полі бою свою незалежність від “русского мира”, самобутню ідентичність та своє європейське вільне майбутнє. В його основі – повага до людської гідності замість культу знецінення людського життя, який розквітає в сучасній росії.
Відзначаючи День Європи 9 травня, ми підкреслюємо нашу єдність, силу та віру в європейський інтеграційний проєкт як рушія розвитку та миру на континенті.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
У день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира ми відзначаємо День Хрещенн...
Цьогоріч 7 липня наша держава відзначає два свята: День військ протиповітряної оборони Збро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з ...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійн...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним...
День Конституції Україні відсвяткували сьогодні южноукраїнці на площі біля виконавчого комітету. Уча...
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади! 28 червня в Україні святкують Де...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас зі Святом Прес...