![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
За період з 04.01.2016 – 06.01.2016 до загального фонду міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 3 894,3 тис. грн., із них 3 852,3 тис. грн. податку та збору на доходи фізичних осіб.
За період з 04.01.2016 – 06.01.2016 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного бюджету в сумі 2 942,6 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 73,5 тис.грн., оплату енергоносіїв – 5,0 тис.грн., а також кошти в сумі 210,1 тис.грн. направлено на: виконання робіт по обслуговуванню об’єктів благоустрою міста та оплату судового збору.
За рахунок коштів субвенцій з державного бюджету проведено видатки в сумі 2 654,0 тис.грн. на: допомогу у зв`язку з вагітністю і пологами, догляд за дитиною віком до 3 років, одноразову допомогу при народженні дитини; на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомогу при усиновленні дитини, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям; на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям інвалідам в сумі 2 613,5 тис.грн.; на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях в сумі 40,5 тис.грн.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...