![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
8 травня напередодні Дня Перемоги учнівський муніципалітет при підтримці управління освіти та за узгодженням з керівництвом міста провів виїзний флеш-моб біля мосту, що з’єднує майданчик ВП ЮУ АЕС з містом. Протягом кількох тижнів в закладах освіти проходили Заходи присвячені Великій Перемозі у Великій Вітчизняній війні, Другій Світовій війні. Завершальним етапом низки цих заходів, мала стати участь дітей в урочистій ході 9 травня. Але в зв’язку з напруженою ситуацією в державі та за рекомендаціями Міністерства освіти , облдержадміністрації, керівництвом міста, було прийнято рішення не залучати дітей до масових заходів. Враховуючи активну позицію учнівської молоді, їх мобільність і оперативність, урочиста лінійка була проведена на мосту Ташлицького водосховища. Начальник управління освіти Юрій Сінчук, голова учнівського муніципалітету Катерина Новгородська висловили відношення освітян, учнівської молоді до подій сьогодення, озвучили слова вдячності ветеранам за Перемогу, окреслили свою безумовну позицію за єдність України. Свою думку висловили також завідуюча методичним кабінетом Любов Маленька, методист методичного кабінету Наталя Кравченко та голова міської організації «Батьківщина» Юрій Кравченко, який виступив на заході у якості мецената.
Програма флеш-мобу передбачала оголошення хвилини мовчання, коли діти по обидві сторони республіканської траси, з міні – плакатами «1939-1945 НІКОЛИ ЗНОВУ», вітали громадян нашої держави, що проїзжали повз на своїх автомобілях. Слід відмінити, що протягом всього заходу лацкани на погрудді дітей прикрашав логотип маківки, який спочатку був символом Першої світової війни, а тоді й Другої.
Завершальним етапом флеш-мобу стало пов’язання жовто-блакитних стрічок вздовж усього мосту( з умовною кількістю 1415 штук , що дорівнює кількості днів війни), як символів неподільності нашої вільної, демократичної України. Свою стрічку разом з дітьми пов’язав і міський голова Євген Квасневський.
P.S. Наша Батьківщина благає допомогу красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою
Феофан Прокопович
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...