![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
За ініціативою начальника СМСЧ № 2 Стахорської О.В. 6 травня 2014 року до медсанчастини завітав генеральний директор ВП «ЮУ АЕС» Лісніченко В.А.
Метою візиту насамперед стало знайомство з структурою лікарні, з основним професійним складом працівників, з пріоритетними напрямками роботи відділень медсанчастини.
Гість ознайомився з роботою відділення анестезіології та інтенсивної терапії, гінекологічного відділення, пологового відділення, терапевтичного відділення, інфекційного відділення та жіночої консультації.
ДЗ «СМСЧ № 2» є єдиним лікувально-профілактичним закладом в місті Южноукраїнську, який надає спеціалізовану медико-санітарну допомогу в умовах поліклініки, стаціонару з урахуванням першого обслуговування робітників атомної станції.
«Спеціалізована медико-санітарна частина № 2» перша в Миколаївській області отримала звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». Комісією Дитячого фонду ООН - ЮНІСЕФ і Всесвітньою організацією охорони здоров'я після проведеної національними експертами комплексної оцінки роботи пологового відділення жіночої консультації, дитячого відділення, дитячої поліклініки в грудні 2011 р. підтверджено звання «Лікарня, доброзичлива до дитини».
Завдяки фінансовій підтримці адміністрації ВП ЮУАЕС в приміщенні «Школи цукрового діабету», яка нещодавно відкрила свої двері для всіх бажаючих, було зроблено ремонт.
Адміністрація СМСЧ № 2 виражає щиру вдячність В.А.Лісніченко та сподівається на подальшу співпрацю та матеріальну підтримку, а ми в свою чергу будемо здійснювати основну свою мету – надавати якісну медико-санітарну допомогу жителям міста та працівникам атомної електростанції.
Тільки працюючи злагоджено, можна отримати позитивний кінцевий результат – збереження здоров’я нашого населення.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...