![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
У виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося офіційне відкриття експозиції «Полум’я Перемоги» до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів та Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-45 років.
На заході були присутні міський голова Євген Квасневський, представники міської ради, почесні члени міської Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил, представники засобів масової інформації, учні загальноосвітніх навчальних закладів, мешканці міста.
До уваги відвідувачів було представлено унікальні артефакти часів Другої світової війни 1939-45 років, що, з нагоди цих пам’ятних дат, надано для тимчасового експонування Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм «Старофлотські казарми».
Хочемо окремо подякувати Олександру Савіну за надані експонати та матеріали, які належали його батькові Івану Савіну – ветерану Великої Вітчизняної війни.
Також гості та мешканці міста мали нагоду познайомитись з низкою фотокопій світлин, нагород, відзнак, ювілейних й пам’ятних медалей, історичних документів, особистих речей та елементів одягу безпосередніх учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні 1941-45 років.
Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку, що триватиме до 19 травня 2014 року. Чекаємо на вас щодня, крім суботи та неділі, з 8:00 до 17:00 год за адресою:
вул. Набережна енергетиків 12-а
тел. для довідок та замовлення екскурсій: (05136) 2-12-71
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...