![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері захисту населення 15 січня соціальний працівник комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ольга Левченко спільно з начальником караулу, старшим лейтенантом служби цивільного захисту 27 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Вадимом Снісаренком та старшим лейтенантом міського управління Міністерства внутрішніх справ України Євгеном Катовським, провели рейди та інформаційно-роз’яснювальну роботу у відділенні соціально-медичних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська щодо попередження пожеж та загибелі протягом осінньо-зимового періоду 2013-2014 років серед відпочиваючих відділення.
В ході проведення рейду 25 осіб отримали інформаційні листівки з питань пожежної безпеки та захисту від аферистів. Всього з початку жовтня 2013 року проведено бесіди з 576 особами, розповсюджено 543 листівки.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...