![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Відповідно до плану заходів щодо відзначення новорічних та різдвяних свят у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста відбулися театралізовані новорічні привітання учнів, конкурси, свята, випущено тематичні стіннівки, організовано роботу гуртків та секцій у період канікул.
Загальногімназійне новорічне свято, новорічну дискотеку, українські вечорниці, виставу «Попелюшка», новорічні розваги та вечірки, родинне свято «Українські вечорниці» проведено у гімназії.
Виставу «Неймовірні новорічні пригоди казкових героїв», «Новорічну подорож країнами світу», новорічну розважальну програму, «Різдвяні посиденьки» з розучуванням колядок та щедрівок, спортивні змагання з баскетболу, вікторину «Різдвяні свята» організовано у школі №2; новорічні ранки «Казкові пригоди», розважальні та танцювальні програми - у школі №1.
Відбулися бесіда «Живи, книго», вікторина «У народної казки у гостинах», новорічна дискотека, ігри та розваги біля ялинки, бліц-турнір «Хто багато читає – той багато знає», інтелектуальна гра «Щасливий випадок», новорічна казка «Цветик-семицветик» у школі №3; шкільний вечір «Новорічна казка», захист проекту «Прикраса на ялинку», конкурс колядок та щедрівок, виставка малюнків «Зимонька-зима», виступ гуртка «Барвінок» на тему «Український вертеп», вікторина «Українські народні зимові свята» - у школі №4.
Вихованцями та працівниками центру дитячої та юнацької творчості проведено театралізовано - розважальну програму «В пошуках посуха Дідуся Мороза», новорічні розважально-ігрові програми, фольклорне свято «З Різдвом Христовим»; конкурсно-розважальну програму «Зимові фантазії», конкурс на кращу новорічну вітальну телеграму, конкурс різдвяних композицій, виставку-ярмарок дитячих робіт гуртківців станції юних техніків.
Всі заходи організовано на належному рівні. Діти ознайомилися із народними звичаями, національними традиціями святкування новорічних та різдвяних свят, отримали масу задоволення, змістовно провели дозвілля.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...