![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Зв'язок медицини і спорту природний і органічний. Тому не дивно, що серед медиків, які пропагандують здоровий спосіб життя, багато спортсменів. Своє дозвілля медики Южноукраїнської медико-санітарної частини № 2 проводять з користю для здоров’я – грають в настільний теніс.
З 2 по 30 грудня 2013 року серед співробітників СМСЧ № 2 відбувся турнір по настільному тенісу. Свою майстерність володіння ракеткою продемонстрували Котович О.Г.- дитячий хірург, Цимбаліст І.М. –завідуючий прийомним відділенням, Мендусь В.Й. – завідуючий ВШНМД, Кондратюк В.М. – отоларинголог, Наконечний С.О. – отоларинголог, Соснін О.В. - механік гаражу, Попова Т.М – секретар, Темченко Н.М. – економіст, Лашевич Г.А.- педіатр, Сосніна В.П. – інженер ТБ.
В результаті тижневих змагань визначили переможців. В команді чоловіків перемогу здобув Соснін О.В, друге місце виборов Цимбаліст І.М, а третє почесне місце дісталось Котович О.Г. В команді жінок перше місце зайняла Темченко Н.М., друге місце зайняла Попова Т.М, третє місце дісталось Лашевич Г.А.
Фізорг ПК СМСЧ № 2, організатор і суддя змагань Соснін О.В. привітав всіх учасників і переможців. Завдяки фінансовій підтримці профсоюзного комітету СМСЧ № 2 переможці були нагороджені грошовими преміями: за І місце 300 грн, за ІІ місце 200 грн, за ІІІ місце 150 грн.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...