![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері охорони праці 23 грудня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, управління Южноукраїнської міської державної лікарні ветеринарної медицини, Южноукраїнського міського управління головного управління Держсанепідслужби у Миколаївській області, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, управління освіти Южноукраїнської міської ради та управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради.
На засіданні заслухали звіт начальника Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Олександра Братанчука про стан системи протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради Іван Колесников та начальник Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Олександр Братанчук доповіли про результати виконання розпорядження голови Миколаївської обласної адміністрації від 06.11.12 №378-р «Про вжиття невідкладних заходів щодо недопущення загибелі людей на території Миколаївської області», затвердили план роботи міського координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення на 2014 рік.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...