![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення 24 грудня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення щодо дотримання законодавства про працю. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в м.Южноукраїнську, Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів у Миколаївській області, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, директор Южноукраїнського міського центру зайнятості Ольга Ретюнських та начальник відділу оподаткування фізичних осіб Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів у Миколаївській області Галина Скороходова доповіли про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення станом на 24.12.2013 та про вжиті заходи до порушників виявлених під час рейдових обстежень з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...