![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Міський голова Євген Квасневський традиційно поводить зустрічі з місцевими журналістами. 26 грудня представники ЗМІ знову мали можливість поставити міському голові актуальні питання.
Питання щодо підведення підсумків 2013 року та плани на 2014 рік були одними із перших. Міський голова Євген Квасневський наголосив, що одним з найважливіших завдань є забезпечення виконання нових соціальних ініціатив Президента України, які стосуються гідного забезпечення соціального та медичного захисту найбільш вразливих верств населення, щодо захисту прав дітей, «Діти майбутнє України» та ін.
Представників засобів масової інформації міста цікавили питання завершення реконструкції напірного колектору господарсько-побутової каналізації, встановлення світлофорів, питання благодійних коштів в закладах освіти міста, відкриття палати хоспіса в СМСЧ №2, придбання необхідного медичного обладнання в СМСЧ №2, ремонту в приміщенні притулку для тварин, поновлення маршрутів громадського транспорту, введення в експлуатацію прибору обліку тепла, отримання коштів державної субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.
Наприкінці зустрічі міський голова відповів на питання щодо незвичайної зустрічі Нового року у його житті та які улюблені новорічні страви на Новий рік.
Закінчив прес-конференцію міський голова побажаннями здоров’я, стабільності, впевненості у завтрашньому дні.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...