![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
24 грудня 2013 року на Южно-Українській АЕС відбулася прес-конференція для журналістів Миколаївської області за участю керівників підприємства. На питання представників ЗМІ з м.Миколаєва, смт Арбузинки, м.Первомайська та м.Южноукраїнська відповідали в.о. головного інженера Микола Феофентов, заступник генерального директора з кадрів і соціального розвитку Володимир Авраменко та заступник головного інженера з модернізації та реконструкції ВП ЮУАЕС Андрій Біндюков. Вони детально розповіли про підсумки роботи АЕС за 2013 рік, про продовження терміну експлуатації енергоблоку №1, поділилися планами на 2014 рік тощо. Прес-конференцію було організовано з метою інформування жителів Миколаївщини про діяльність енергетичного об'єкту в об'єктивних журналістських публікаціях і репортажах ЗМІ.
Під час зустрічі журналісти отримали вичерпні відповіді на запитання, які торкалися виконаних заходів з модернізації обладнання та систем безпеки першого енергоблоку і коштів, витрачених у процесі підготовки його до роботи у понадпроектний термін. Гостей також цікавили механізм продовження термінів експлуатації енергоблоку №2, функціонування автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки на промисловому майданчику Южно-Української атомної електростанції, у санітарно-захисній зоні та зоні спостереження (30-кілометрова зона), обсяги електроенергії, що виробляє атомна станція, та реалізація проекту Євросоюзу «Підвищення безпеки АЕС за рахунок поглибленого розуміння впливу «людського чинника», який стартував на майданчику ЮУАЕС у листопаді 2013 року. Були озвучені питання про соціальне партнерство атомної станції з Миколаївською областю та містом-супутником АЕС, на які журналісти також отримали компетентні відповіді.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...