![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 № 611-р, з метою підвищення загального рівня правової культури, виховання у громадян поваги до закону і прав людини в рамках Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено ряд заходів.
Фахівцем із соціальної роботи Кокошею Юлією проведено лекції на батьківських зборах в ДНЗ №2, під час яких батьки були проінформовані про різні види юридичної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, а також роз’яснено різницю між поняттями «ухилення від виконання батьківських обов’язків» та «невиконання обов’язків».
На ігрових заняттях «Права та обов’язки дітей» і «Я маю право знати свої права», проведених фахівцями Нестер Іриною та Раковською Оксаною для вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» діти дізнались про свої права, які проголошені Конституцію України, Конвенцією ООН про права дитини та Загальною декларацією прав людини.
Під час виховної години «Відповідальність за вчинення правопорушення», яку провели фахівці Зажерило Інна та Осадча Катерина у 7- Г класі ЗОШ №3 дітям надали відповіді щодо можливих наслідків за скоєнні ними правопорушення.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...