День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Покращення стандартів життя громадян, їх добробуту та рівня соціального захисту, у тому числі забезпечення гідним місцем роботи та заробітною платою є важливою та постійною складовою діяльністю влади. Саме це є метою соціальних ініціатив Президента України», - неодноразово зазначає заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна.
11 грудня 2013 року відбувся спільний семінар управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради з роботодавцями міста Южноукраїнська. Головний спеціаліст відділу праці Наталія Кубальська довела до відома присутніх інформацію про компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, про право на отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та проінформувала роботодавців про негативні наслідки не легалізованої зайнятості для роботодавця і найманого працівника, головний спеціаліст відділу праці Наталя Онищенко проінформувала присутніх про додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. У семінарі прийняли участь 36 роботодавців, серед яких розповсюджено 36 буклетів на тему «Трудовий договір – гарантія соціального захисту працівників» та 36 буклетів на тему «Оплата праці».
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...