![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, який був офіційно введений Президентом України в 2006 році. Цей день, для вшанування ліквідаторів, обрано не випадково. Саме 14 грудня 1986 року Державний комітет прийняв в експлуатацію комплекс захисних споруд, так званий саркофаг, на Чорнобильській атомній електростанції. Не дивлячись на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня святом.
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції 13 грудня на Меморіальному комплексі біля пам’ятника “Чорнобильська Мадонна» відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення цього пам’ятного дня.
З привітальними промовами виступили міський голова Євген Квасневський, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції Володимир Маєвський.
На заході були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, Дмитро Судаков, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, представники громадської організації «Союз Чорнобиль України Всеукраїнської організації інвалідів», депутати міської ради Наталя Черьомухіна, Юрій Бірюков, Сергій Коломієць, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники управлінь, організацій та підприємств міста, представники ЗМІ.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...