![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Питання соціального захисту ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, інвалідів-чорнобильців, дітей, які постраждали від наслідків аварії залишаються пріоритетними для держави та міської влади.
Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції 12 грудня відбулося урочисте відкриття в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України» двомісної соціальної палати для осіб, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, на ремонт та обладнання якої було виділено з міського бюджету 27 тис. грн., відповідно до міської комплексної Програми «Турбота».
На заході були присутні міський голова Євген Квасневський заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, начальник Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України» Ольга Стахорська, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції Анатолій Салига, Павло Єременко.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...