![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Заходи щодо реалізації завдання Президента України Віктора Януковича щодо військово – патріотичного виховання громадян пройшли з 2 по 6 грудня в закладах освіти міста і були присвячені Дню Збройних Сил України . Це свято є хвилюючим як для фронтовиків увінчаних нагородами так і для молоді, яка нещодавно одягала військову форму. Не байдужими до його відзначення залишаються як молодші школярі так і старшокласники шкіл міста, які з радістю зустрічаються з Ветеранами Великої Вітчизняної, воїнами – афганцями, вчорашніми військовослужбовцями .
Доброю традицією стало проведення в закладах освіти міста різноманітних військово – патріотичних заходів, присвячених Дню Збройних Сил України. Так в Южноукраїнській загальноосвітній школі №3 та №4 було проведено тематичні екскурсії до кімнати – музею Бойової слави. Змагання по стрільбі з пневматичної гвинтівки серед юнаків старших класів проведені в ЮЗШ №1 імені Захисників Вітчизни та ЮЗШ №3 та №2. Зустріч нинішніх школярів з випускниками школи, які нещодавно проходили строкову службу в лавах ЗСУ залишаться в пам’яті старшокласників ЮЗШ №3 . Цікавою в інформаційному плані для старшокласників загальноосвітньої школи №1 імені Захисників Вітчизни стала зустріч із представниками військкомату. Веселими та цікавими були змагання юнаків з військово – прикладних видів спорту проведені в ЮЗШ №4. Пізнавальною була екскурсія – презентація про історію Збройних Сил України проведена в ЮЗШ №4. Оригінально виглядала виставка вітальних листівок організована учнями гімназії №1, та завзято пройшли змагання «Нумо - хлопці» проведені за участю гімназистів - старшокласників. Завершує тиждень відкритий захід учнів 10-11 класів Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, який проведено у вигляді естафети – змагання.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...