![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Президент України Віктор Янукович у своїх програмних засадах відводить велику роль місцевому самоврядуванню, зокрема саме на розширенні повноважень органів місцевого самоврядування, про що йдеться в Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
5 грудня відбулося обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Юрія Телятника, за участю начальників управлінь, відділів та служб виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради. З метою реалізації завдань Президента України щодо створення належних умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів
Юрій Телятник роз’яснив присутнім головні засади Концепції реформування місцевого самоврядування. Відповідно до Концепції, реформування місцевого самоврядування має базуватись на основі Конституції України, законів України та положеннях Європейської хартії місцевого самоврядування. Кінцевою метою реформування місцевого самоврядування в Україні має стати запровадження ефективної системи надання якісних і доступних публічних послуг, становлення інститутів демократії, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідних територіях, а також узгодження інтересів держави та територіальних громад.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...