![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 15.11.2013 № 340-р "Про присудження щорічної премії кращим працівникам галузі культури Миколаївської області" визначено кращих працівників галузі культури Миколаївської області у 14 номінаціях. Премію присуджено 50 працівникам галузі культури ( кандидатів було близько 300).
Урочисте вручення премії відбулось 4 грудня у приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації. Делегацію від міста Южноукраїнська очолювала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та начальник управління молоді, спорту та культури Неля Захарко.
Кращих працівників галузі культури Миколаївської області вітали заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Володимир Луста, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації Світлана Гладун.
Є переможці і серед працівників культури нашого міста Южноукраїнська.
Печенюк Людмила Леонідівна, заступник директора з культурно - масової роботи палацу культури „Енергетик» ККСС «Олімп» ВП „Южно - Українська АЕС” ДП НАЕК „Енергоатом” здобула премію у номінації «За особистий внесок у розвиток галузі культури».
Урсул Наталя Олексіївна, художній керівник зразкової хорової капели "Рондо" та народного камерного хору "Ренесанс" палацу культури "Енергетик" ККСС «Олімп» ВП „Южно - Українська АЕС” ДП НАЕК „Енергоатом” здобула премію у номінації «За вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва».
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...