![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі і одне з пріоритетних завдань соціальних ініціатив Президента України.
5 грудня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, завітали до інваліда Великої Вітчизняної війни ІІ групи Дроздова Миколи Петровича.
Микола Петрович народився 13 квітня 1926 року в місті Таганрог. У 17-річному віці був призваний до лав Червоної Армії і до закінчення війни служив в авіації дальнього напрямку. Під час зустрічі Микола Петрович згадував свою молодість, важкі роки війни та радість Перемоги, дякував міській владі за ту увагу, яка приділяється ветеранам війни.
Микола Петрович веде активний спосіб життя, постійно зустрічається зі школярами міста на заходах, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни, з метою патріотичного виховання молоді.
У розмові з ветераном Ярослава Нікітіна зазначила: «Жоден ветеран Великої Вітчизняної війни не повинен залишатися без уваги і систематичної турботи. Підвищення рівня життя ветеранів - постійний пріоритет міської влади».
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...