![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Традиційно, щороку в останню п’ятницю листопада учнівський муніципалітет разом з учнівським самоврядуванням навчальних закладів збирають талановиту учнівську молодь продемонструвати свою творчість. Два роки поспіль учні мандрували країнами світу, знайомилися з їх традиціями, культурою, кухнею. У цьому році на засіданнях учнівського муніципалітету вирішено провести «Фестиваль учнівської творчості», приурочений Року творчості, оголошений соціальними ініціативами Президента України Віктором Януковичем.
29 листопада на базі ЮЗШ № 2 відбувся «Фестиваль учнівської творчості». На фестивалі були представлені різні жанри учнівської творчості. Учнями навчальних закладів організовано виставку декоративно – прикладного мистецтва, підготовлені яскраві номери художньої самодіяльності.
Гостями фестивалю були: секретар міської ради Галина Поліканіна, заступник начальника управління освіти Олег Пузир, завідуюча методичним кабінетом управління освіти Любов Маленька, директори загальноосвітніх навчальних закладів міста Олександр Петренко , Марина Карнаухова , Тетяна Супряга .
Із словами вдячності до учасників фестивалю звернулася Галина Поліканіна, яка побажала учням продовжувати працювати над розвитком своїх талантів, щоб в подальшому прославити себе і наше місто.
Усі учасники були нагороджені грамотами управління освіти, солодкими призами від Партії регіонів та грошовою винагородою від профспілки працівників освіти міста.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...