![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Проблема ВІЛ/СНІДу, на жаль, є актуальною та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ-інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає…
Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, відповідно до плану роботи, проведено ряд заходів відповідного спрямування: за сприянням Центру 22 листопада співробітниками мобільної амбулаторії благодійного фонду «ЮНІТУС» міста Миколаєва проведено експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію. Пройти тестування могли всі бажаючі.
27 листопада лікарем-інфекціоністом СМСЧ-2 Незгодзінською Л.М. проведена лекція для дорослих на тему «ВІЛ/СНІД: знати, щоб жити». Фахівці із соціальної роботи розповсюджували профілактичну літературу щодо запобігання поширенню інфекцій та засоби індивідуального захисту.
28 листопада в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної відбулася робоча нарада з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу у місті Южноукраїнську, на яку були запрошені керівники установ, представники СМСЧ-2 та благодійних фондів Миколаєва.
28 листопада фахівцями із соціальної роботи проведено виховний захід у Южноукраїнському професійному машинобудівному ліцеї з метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей. Учні мали змогу не лише обговорити проблему інфікування, а й переглянути інформаційно-профілактичний фільм. Завдяки довірливій атмосфері, яка склалась під час тренінгу – діти відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції. Вразило єдине: багато чого вони чули вперше – це наштовхує на висновок, що неодмінно й надалі слід працювати в даному напрямку, адже якщо це врятує хоча б одне життя – воно того варте. Після заняття діти прийняли участь у флешмобі «Завмирання», чим вшанували пам’ять тих, хто помер від СНІДу.
29 листопада вулицями міста фахівці Центру розповсюдили понад 100 інформаційних листівок на тему боротьби з ВІЛ-інфекцією.
Профілактика ВІЛ/СНІДу не обмежується листопадом та груднем. Така робота триває впродовж року, адже ведення здорового способу життя є запорукою щасливого майбутнього.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...