День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
У листопаді відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” вироблено 1 мільярд 20 мільйонів 354 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
· АЕС – 1 мільярд 2 мільйони 803 тисячі кіловат-годин;
· Ташлицькій ГАЕС – 11 мільйонів 883 тисячі кіловат-годин;
· Олександрівській ГЕС – 5 мільйонів 668 тисяч кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 379 тисяч тонн донецького вугілля, або 288 мільйонів 361 тисячу кубометрів природного газу.
Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за місяць склав 46,43 %, з початку року – 48,22 %. План з виробітку електроенергії за місяць виконано на 100,2 %, з початку року – на 100,4 %. З початку року відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” було вироблено 11 мільярдів 779 мільйонів 683 тисячі кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (грудень 1982 р.) – 485 мільярдів 48 мільйонів 906 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Перший енергоблок Южно-Української АЕС перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті.
28 листопада 2013 року відбулось засідання Колегії Держатомрегулювання України, на якому прийнято рішення про можливість подальшої експлуатації енергоблоку № 1 Южно-Української АЕС на визначених у проекті рівнях потужності протягом наступних 10 років (до 2 грудня 2023 року).
Обладнання другого енергоблоку Южно-Української АЕС працювало у заданому режимі. З 12 по 15 листопада другий енергоблок Южно-Української АЕС перебував у плановому поточному ремонті.
10 листопада третій енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України після закінчення планово-попереджувального ремонту. Обладнання третього енергоблоку Южно-Української АЕС працювало у заданому режимі без зауважень.
На Олександрівській ГЕС перший та другий гідроагрегати знаходились
у роботі в залежності від рівня розходу води в р. Південний Буг.
З початку року ОГЕС було вироблено 45 мільйонів 894 тисячі кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (квітень 1999 р.) – 429 мільйоні 970 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень. З початку року ТГАЕС було вироблено 138 мільйонів 852 тисячі кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (жовтень 2006 р.) – 1 мільярд 225 мільйонів 561 тисячу кіловат-годин електроенергії.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної електростанції, та на 2 грудня складає 12 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем № (05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...