![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Органи Міндоходів у м.Южноукраїнську інформують, що відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України платник податку зобов’язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця (отримувача) в один з таких способів:
а) у паперовому вигляді;
б) в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та умови реєстрації податкової накладної у Єдиному реєстрі податкових накладних. У такому разі складання податкової накладної у паперовому вигляді не є обов’язковим.
Згідно зі ст. 10 Закону України від 22.05.2003 № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» відправлення та передавання електронних документів здійснюються автором або посередником в електронній формі за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем або шляхом відправлення електронних носіїв, на яких записано цей документ.
Таким чином передача покупцеві податкової накладної в електронній формі здійснюється продавцем у спосіб, передбачений домовленістю з покупцем, зокрема: за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем або шляхом відправлення електронних носіїв, на яких записано цей документ, за домовленістю з покупцем.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...