![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Южноукраїнська ОДМІ ГУ Міндоходи повідомляє, що взяття на облік та зняття з обліку фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, регламентовано Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1588, пп. 11.12.2 п. 11.12 якого передбачено, що для зняття з обліку в територіальних органах Міндоходів України фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, мають бути подані такі документи:
- заява про припинення платника податків за формою № 8-ОПП;
- довідка за формою № 4-ОПП.
Після отримання зазначених документів територіальним органом Міндоходів України приймається рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків, який перебуває на обліку в такому органі.
У разі наявності податкового боргу територіальний орган Міндоходів України складає повідомлення про грошові зобов'язання та податковий борг за формою № 10-ОПП та направляє (видає) його особі, відповідальній за погашення грошових зобов'язань або податкового боргу.
Після проведеної документальної позапланової перевірки платника податків у разі відсутності заперечень територіального органу Міндоходів України щодо здійснення державної реєстрації припинення платника податків та встановлення факту відсутності заборгованості платника податків перед бюджетом щодо сплати платежів, контроль за справлянням яких здійснюють територіальні органи Міндоходів України, зазначений орган складає довідку про зняття з обліку платника податків за формою № 12-ОПП.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...