![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
З 1вересня до 1грудня в місті проходила акція «Милосердя», метою якої є поліпшення стану найбільш вразливих верств населення та надання їм необхідної допомоги.
Під час проведення акції Южноукраїнською міською організацією Товариства Червоного Хреста активно велася робота по збору продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, одягу, взуття для надання адресної допомоги малозабезпеченим людям похилого віку, інвалідам. Активну участь у проведенні заходів взяли Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Управління праці та соціального захисту населення, працівники АЕС,приватні підприємці, учні та небайдужі жителі міста.
Заходи, проведені у рамках Всеукраїнської акції «Милосердя» в навчальних закладах міста ,стали для школярів справжніми уроками людяності та чуйності. Приємно відмітити, що в цьогорічній акції взяли участь всі загальноосвітні заклади. Діти приносили і продукти харчування, і миючі засоби, одяг, взуття, кошти.
Загальними зусиллями вдалося зібрати продуктів харчування на 1757 гривень, миючих засобів на 250 гривень, одягу та взуття на 13005 гривень.
Надано допомоги :
35 продовольчих наборів отримали підопічні патронажної служби Червоного Хреста ( одинокі, інваліди,хронічно хворі ) , засоби гігієни на 250грн. отримали 20 дітей, студентів машино-будівного ліцею із малозабезпечених родин та сироти, одяг та взуття отримали 121чоловік . Не залишилися без уваги червонохрестівців і безхатченки: для них працював банк одягу. До всього - надали грошову допомогу 2 особам ( інваліду 1групи та одинокій, хронічно хворій вдові).
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...