![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Напередодні Міжнародного дня інвалідів 26 листопада у Державному комплексі соціальної реабілітації дітей-інвалідів у місті Миколаєві для вчителів - реабілітологів, вчителів - логопедів, психологів області пройшов круглий стіл -презентація «Сучасні реабілітаційні технології – запорука підвищення ефективності реабілітаційного процесу».
В заході взяли участь вчитель-реабілітолог відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Олена Басенко та практичний психолог Аліса Шаріпова.
Під час круглого столу були представлені: презентації методичних розробок «Застосування методики Марії Монтессорі в корекційно - реабілітаційному процесі», «Корекція вад розвитку дітей-інвалідів у соціально-реабілітаційній діяльності засобами музичної терапії (за системою Карла Орфа)» та методичний посібник «Корекція порушень пізнавальної діяльності та розвитку мовлення у дітей із синдромом Дауна в умовах центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів».
Також учасники заходу мали змогу пройти майстер-класи щодо застосування елементів методики Марії Монтессорі в процесі комплексної соціальної реабілітації дітей-інвалідів та особливостей корекції пізнавальної та комунікативної сфер особистості у дітей з синдромом Дауна.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...